!Nejlevnější ve Znojmě!

Každý ví jaká je únavná cesta při cestě na dovolenou či cestou pracovní.Starosti se zajištěním cesty,pojištění,zda tam dojedete,jaké to tam bude a v neposlední řadě i cena.

Já Vám sice nabízím jen dopravu,ale lokalitu ,dobu pobytu si navrhnete sami.Samozřejmě si povezete vše co jste zvyklí si vézt s sebou.Zastávky a odbočení z trasy je jen na Vás.Prostě pojedete jako by si jste si jeli sami,jen starosti za dopravu necháte na mně.

Věřte ,že i když si cestu platíte,přeci je to jiné cestování než s autobusem,honem tam-honem zpět.Na povel toaleta, spánek,káva či jiné občerstvení.Ubytování lze taktéž zajistit buď předem,nebo na místě,jak dorazíte.Nebude li se Vám tam líbit? Není problém změnit lokalitu.Prostě svoboda a jistota, že jste tam kde se Vám líbí.p://ww Prioritou je Vaše spokojenost. Předností  je  profesionalita , dlouholetá zkušenost  a co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.


webnode.czTímto bych si Vás dovolil oslovit a nabídnout své služby v oblasti

- přepravy osob

- přepravy zásilek

po celé EU

 


OSOBNÍ ŘIDIČ -  krátkodobý i dlouhodobý pronájem profesionálního řidiče.
 
  • Pronajímáte svému obchodnímu partnerovi vozidlo? Proč mu nepronajmout i osobního řidiče?
 
  • Potřebujete se cestou na důležitou schůzku věnovat jiným činnostem než je řízení vozidla?
 
  • Potřebujete, aby Vaše vozidlo bylo v případě delší služební cesty dopraveno z letiště zpět domů nebo do firmy?
  • Využijte služby osobního řidiče, který je Vám k dispozici dle Vašich požadavků. Odvezeme nebo převezeme Vás i Vaše vozidlo kdykoliv, odkudkoliv, kamkoliv

 

 

      Cena za napočatou hodinu  ,, 200 CZK''

Kontakt

1-Taxi-Znojmo Znojmo-Suchohrdly , Slepní 233 66902

+420721318483 holcmannj@seznam.cz